Upis u 1. razred i podjela na odjeljenja

Kandidati koji su stekli pravo na upis u 1. razred treba da se upišu u 1. razred u utorak 6.7.2020 godine od 8 do 12 časova.

Pri upisu učenik je dužan da priloži originalna svjedočanstva posljednja tri razreda osnovne škole, diplome o rezultatima sa državnih i međunarodnih takmičenja, odnosno dodijeljenom priznanju (ako ih ima) i diplomu Luča (ako ih ima).

Učenici su podjeljeni u odjeljenja prema tome kako su bili rangirani na rang listi i politika Škole je da ne dozvoljava naknadna premještanja iz odjeljenja u odjeljenje.

Za spiskove učenika po odjeljenjima pritisnite na više.

Brodomašinski tehničar

1a  1b
  1. Anđelić Nemanja
  2. Belan Ilija
  3. Božinović  Ivan
  4. Božović Dragan Luka
  5. Đukanović Srđan
  6. Đuranović Spasoje
  7. Grgurević Luka
  8. Idrizović Jovan
  9. Janković Petar
  10. Kapetanović Pavle
  11. Krivokapić Balša
  12. Marković Ivan
  13. Marković Luka
  14. Milićević Luka
  15. Nikolić Ognjen
  16. Pajović Vasilije
  17. Peraš Danilo
  18. Perović Nemanja
  19. Perunović Veljko
  20. Petrović Antonio
  21. Popović Vasilije
  22. Radanović Mihailo
  23. Radonjić Balša
  24. Stanić Miloš
  25. Stevanović Božo
  26. Stevanović Miladin
  27. Tomašević Bojan
  28. Urošević Lazar
  1. Banićević Ljubo
  2. Batuta Vladan
  3. Bogdanović Filip
  4. Ćetković Aleksa
  5. Ćetković Nikola
  6. Dabović Luka
  7. Franić Vedran
  8. Gatalo Marko
  9. Gobović Ilija
  10. Grbić Ivan
  11. Jabučanin Nikola
  12. Kaluđerović Niko
  13. Knezović Antonio
  14. Milošević Vasilije
  15. Milunović Marko
  16. Nikolić Ivan
  17. Nikolić Stefan
  18. Novović Uroš
  19. Ogurlić Danilo
  20. Otašević Kosta
  21. Pajović Jovan
  22. Pasinović Dario
  23. Rabrenović Mirko
  24. Radojičić Ognjen
  25. Suknović Vasilije
  26. Vekić Bogdan
  27. Vujičić Nikola
  28. Vuković Dušan

Nautički tehničar

 Ia Ib 
  1. Bekčić Ivana
  2. Bergam Mauro-Mattia
  3. Brnada Marko
  4. Bulatović Matija
  5. Cokić Nikola
  6. Davidović Lazar
  7. Dragović Stefan
  8. Đinović Nikola
  9. Đokić Mladen
  10. Giljača Lazar
  11. Hajtnik Marjan
  12. Jovanov David
  13. Kalezić Pavle
  14. Kašćelan Danilo
  15. Knežević Luka
  16. Kovačević Filip
  17. Mijailović Lena
  18. Palikuća Mia
  19. Samardžić Draško
  20. Stanišić Aleksandar
  21. Strahinja Vojin
  22. Tešović Ivan
  23. Vučković Vanja
  24. Vujović Rajko
  25. Vukašinović Miloš
  26. Vuković Damjan
  27. Vuković Milan
  28. Vuksanović Nikola
  1. Blagojević Lazar
  2. Božović Marko
  3. Božović Andrija
  4. Bukilica Lazar
  5. Chorche Teo
  6. Cvetanović Srećko
  7. Đukić Rade
  8. Ercegović Đorđe
  9. Kordić Božo
  10. Lagator Luka
  11. Lakičević Nemanja
  12. Likić Momčilo
  13. Lošić Hakija
  14. Malović Borislav
  15. Marković Matija
  16. Milović Miloš
  17. Miljenović Jovan
  18. Perović Tamara
  19. Plavšić Andrej
  20. Radinović Boris
  21. Samardžić Nikola
  22. Sindik Tripo
  23. Stešević Mlađan
  24. Stevović Petar
  25. Šćepanović Rajko
  26. Tapušković Đorđe
  27. Vuksanović Boris
  28. Zvicer Marko

Tehničar za špediciju, carinu i organizaciju transporta

I1
  1. Bijelić Ana
  2. Bukilica Nikola
  3. Ćorović Lana
  4. Deretić Anastasija
  5. Dojkić Andrijana
  6. Ivanišević Jovana
  7. Janović Terezija
  8. Jovićević Anja
  9. Jovović Marija
  10. Klakor Tamara
  11. Leovac Sara
  12. Matulović Sara
  13. Milović Teodora
  14. Miljković Milica
  1. Nistor Valentina
  2. Pajović Petar
  3. Pavlićević Petar
  4. Popović Petar
  5. Praščević Vedrana
  6. Radmanović Jovana
  7. Samardžić Jelena
  8. Stjepanović Radojka
  9. Strelchinin Timofey
  10. Tasić Teodora
  11. Todorović Laura
  12. Vučetić Ivan
  13. Vuksanović Valentina
  14. Vukšić Vasilije