Upis u 1. razred i podjela na odjeljenja (šk. 2022/23)

Kandidati koji su stekli pravo na upis u 1. razred treba da se upišu u 1. razred u utorak 05.07.2022 godine od 8 do 12 časova.

Pri upisu učenik je dužan da priloži originalna svjedočanstva posljednja tri razreda osnovne škole, diplome o rezultatima sa državnih i međunarodnih takmičenja, odnosno dodijeljenom priznanju (ako ih ima) i diplomu Luča (ako je ima).

Učenici su podjeljeni u odjeljenja prema tome kako su bili rangirani na rang listi i politika Škole je da ne dozvoljava naknadna premještanja iz odjeljenja u odjeljenje.

Za spiskove učenika po odjeljenjima pritisnite na više.

Brodomašinski tehničar

1a 1b
  1. Balić Milan
  2. Banićević Nemanja
  3. Beko Jovan
  4. Bošković Zlatko
  5. Božović Mirko
  6. Čop David
  7. Čučić Andrija
  8. Davidović Stefan
  9. Dedejić Aleksandar
  10. Filip David
  11. Krbanjević Marko
  12. Kusovac Luka
  13. Leković Vojislav
  14. Marković Andrija
  15. Mijanović Luka
  16. Milaš Filip
  17. Milunović Matija
  18. Proković Matija
  19. Rakočević Uroš
  20. Rašković Miloš
  21. Ratković Luka
  22. Roganović Andrija
  23. Savuljesković Sergej
  24. Seferović Vasilije
  25. Stanković Filip
  26. Tomašević Aleksa
  27. Veselinović Pavle
  28. Vujošević Danilo
  1. Batuta Vuk
  2. Belan Mirko
  3. Berać Luka
  4. Bjelanović Aleksandar
  5. Burzanović Andrej
  6. Cenerić Darko
  7. Drašković Luka
  8. Ivović Pavle
  9. Jablan Jovan
  10. Kovačević Pavle
  11. Lutovac Božidar
  12. Ljubinković Marko
  13. Maslovarić Dušan
  14. Mijajilović Sava
  15. Milaš Danilo
  16. Milidrag Stevan
  17. Mršulja Branko
  18. Muhadinović Todor
  19. Nedović Luka
  20. Pajović Pavle
  21. Petović Nikola
  22. Proković Luka
  23. Punošević Balša
  24. Radenović Miloje
  25. Risteljić Lazar
  26. Veselinović Đorđe
  27. Vujić Janko
  28. Vukčević Balša

Nautički tehničar

 Ia Ib 
  1. Andrić Viktor
  2. Borilović Todor
  3. Božović Luka
  4. Čavor Petar
  5. Drakulović Andrej
  6. Ercegović Vasilije
  7. Ivanović Luka
  8. Ivetić Stefan
  9. Jokić Lazar
  10. Koprivica Andrija
  11. Koshkin Mikhail
  12. Kuzmanovski Jovan
  13. Lompar Martin
  14. Marković Janko
  15. Milović Uroš
  16. Pajović Filip
  17. Petrović Andrej
  18. Petrović Mario
  19. Popović Veljko
  20. Radoman Đorđije
  21. Stojanović Stefan
  22. Tafoski Adrian
  23. Tomanović Ilija
  24. Vesković Igor
  25. Vodovar Svetozar
  26. Vučković Nemanja
  27. Vukadinović Stefan
  28. Živković Aleksandar
  1. Abazović Omar
  2. Danilović Sava
  3. Deković Petra
  4. Đuranović Mihajlo
  5. Gajić Petar
  6. Golub Matija
  7. Grbić Nemanja
  8. Janjušević Lazar
  9. Kovačić Ljubomir
  10. Ljubatović Andrej
  11. Marić Aleksandar
  12. Mihović Nikola
  13. Milinović Mirko
  14. Misita Damjan
  15. Mrkovčević Luka
  16. Musić Pavle
  17. Nedović Pavle
  18. Pavićević Matija
  19. Popović Milan
  20. Prandel Nikola
  21. Roganović Aleksa
  22. Savićević Pavle
  23. Sinđić Luka
  24. Stijepović Nikola
  25. Todorović Đorđe
  26. Vujnović Vanja
  27. Vujović Marko
  28. Žujović Mitar

Tehničar za špediciju, carinu i organizaciju transporta

I1
  1. Bubanja Danilo
  2. Čavor Ksenija
  3. Duletić Ljiljana
  4. Grandis Damjana
  5. Ivović Ivana
  6. Jovović Aleksandar
  7. Kašćelan Dušan
  8. Korać Ema
  9. Korać Nikolina
  10. Kuč Ernad
  11. Kujović Naida
  12. Kuljača Iva
  13. Manojlović Tijana
  14. Marić Tamara
  1. Marijanović Đorđe
  2. Mijanović Vasilije
  3. Mijović Anđela
  4. Niketić Anastasija
  5. Pejović Vedrana
  6. Peričić Kristina
  7. Popović Dragica
  8. Popović Kristina
  9. Račić Maša
  10. Radević Maša
  11. Rajković Nikolina
  12. Redžepaj Benina
  13. Ružić Milica
  14. Senić Elena