Odjeljenska vijeća

Odjeljenjske starješinešk. 2016/2017.godine

1. razred
Ia Jelena Lesjak
Ib Jelena Gobović
1a Jasmina Lalošević
1b Bogdan Radović
I1 Nataša Stojanović
2. razred
IIa Mira Lakčević
IIb Sanja Avramović
2a Vesna Barbić
2b Aljoša Vukašinović
II1 Slavica Rajman
3. razred
IIIa Mare Pržica
IIIb Radojica Stijepović
3.a Gojko Jokić
3.b Dragana Franić
III1 Miloš Trivić
4. razred
IVa Snežana Kekić
IVb Jovan Mršulja
4.a Milan Franović
4.b Zoran Pejović
IV1 Nataša Perović

Odjeljenska vijeća

Nautički smjer: Brodomašinski smjer: Špeditersko-agencijsko carinski tehničar:

Odjeljenska vijeća NAUTIČKOG SMJERAšk. 2016/2017. god.

Prvi razred

Predmeti Predmetni nastavnici
Ia (Jelena Lesjak)
Predmetni nastavnici
Ib (Sanja Avramović)
Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost Vesna Barbić Dragana Franić
Matematika Aljoša Vukašinović Aljoša Vukašinović
Engleski jezik Friderika Pavlović Živka Radnjić
Informatika Nataša Stojanović/Blažo Đurović Nataša Stojanović/Blažo Đurović
Fizičko vaspitanje Zoran Pejović Zoran Pejović
Istorija Tatjana Zambata Tatjana Zambata
Geografija Jelena Gobović Jelena Gobović
Fizika Jelena Lesjak Jelena Lesjak
Brodske mašine i uređaji Marjan Brčić Marjan Brčić
Osnove tehničke mehanike Marjan Brčić Ivan Perčin
Teorija broda Bogdan Radović Bogdan Radović
Praktična nastava D. Botica i Ž. Gotesgreber D. Botica i Ž. Gotesgreber
Mornarske vještine D. Botica i Ž. Gotesgreber D. Botica i Ž. Gotesgreber
Engleski jezik za pomorce Friderika Pavlović Živka Radnjić

Drugi razred

Predmeti Predmetni nastavnici
IIa (Mira Lakčević)
Predmetni nastavnici
IIb (Sanja Avramović)
Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost Mira Lakčević Vesna Barbić
Matematika Dragana Stanković Dragana Stanković
Engleski jezik Jasmina Lalošević Sanja Avramović
Fizičko vaspitanje Milan Franović Zoran Pejović
Sociologija Marija Milošević Marija Milošević
Fizika Jelena Lesjak Jelena Lesjak
Teorija broda Bogdan Radović Bogdan Radović
Signalizacija i komunikacija u pomorstvu Jovan Mršulja Jovan Mršulja
Pomorska meteorologija i okeanografija Jelena Gobović Jelena Gobović
Pomorska geografija Jelena Gobović Jelena Gobović
Terestrička navigacija Ivica Kordić Ivica Kordić
Praktična nastava D. Botica i Ž. Gotesgreber D. Botica i Ž. Gotesgreber
Mornarske vještine D. Botica i Ž. Gotesgreber D. Botica i Ž. Gotesgreber
Engleski jezik za pomorce Jasmina Lalošević Sanja Avramović

Treći razred

Predmeti Predmetni nastavnici
IIIa (Mare Pržica)
Predmetni nastavnici
IIIb (Radojica Stijepović)
Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost Mare Pržica Vesna Barbić
Matematika Dragana Stanković Snežana Kekić
Engleski jezik Živka Radnjić Sanja Avramović
Fizičko vaspitanje Milan Franović Zoran Pejović
Terestrička navigacija Mario Crvelin Mario Crvelin
Socijalna psihologija i pomoraca Marija Milošević Marija Milošević
Sigurnost na moru Milodrag Jelisavac Radojica Stijepović
Stabilnost broda Dragan Petrović Dragan Petrović
Medicina za pomorce Boris Maslovski Boris Maslovski
Astronomska navigacija Milodrag Jelisavac Milodrag Jelisavac
Pomorsko pravo Jovan Mršulja Jovan Mršulja
Praktična nastava Ivica Kordić/ Jovan Mršulja Ivica Kordić/ Jovan Mršulja
Manipulacija brodskim teretom Bogdan Radović Bogdan Radović
Engleski jezik za pomorce Živka Radnjić/Jasmina Lalošević Živka Radnjić/Sanja Avramović

Četvrti razred

Predmeti Predmetni nastavnici
IVa (Snežana Kekić)
Predmetni nastavnici
IVb (Jovan Mršulja)
Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost Mira Lakčević Mare Pržica
Matematika Snežana Kekić Snežana Kekić
Engleski jezik Friderika Pavlović Friderika Pavlović
Fizičko vaspitanje Milan Franović Zoran Pejović
Astronomska navigacija Milodrga Jelisavac Milodrga Jelisavac
Pomorsko pravo Dragan Petrović Dragan Petrović
Manevrisanje brodom i MPISM Jovan Mršulja Jovan Mršulja
Krcanje i slaganje tetreta Dragan Petrović Dragan Petrović
Elektronska navigacija Radojica Stijepović Radojica Stijepović
Praktična nastava Radojica Stijepović/Ivica Kordić Radojica Stijepović/Ivica Kordić
Manipulacija brodskim teretom Dragan Petrović Dragan Petrović
Engleski jezik za pomorce Friderika Pavlović/ Sanja Avramović Friderika Pavlović/ Sanja Avramović

Odjeljenska vijeća BRODOMAŠINSKOG SMJERA
šk. 2016/2017. god.

Prvi razred

Predmeti Predmetni nastavnici
1.a (Jasmina Lalošević)
Predmetni nastavnici
1.b (Aljoša Vukašinović)
Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost Mira Lakčević Mare Pržica
Matematika Dragana Stanković Snežana Kekić
Engleski jezik Jasmina Lalošević Jasmina Lalošević
Informatika Nataša Stojanović Nataša Stojanović/ Blažo Đurović
Fizičko vaspitanje Milan Franović Milan Franović
Istorija Tatjana Zambata Tatjana Zambata
Geografija Jelena Gobović Jelena Gobović
Fizika Jelena Lesjak Jelena Lesjak
Tehničko crtanje sa nacrtnom geometrijom Marjan Brčić Marjan Brčić
Tehnologija materijala Marjan Brčić Marjan Brčić
Osnove teorije broda Bogdan Radović Bogdan Radović
Tehnička mehanika Ivan Perčin Ivan Perčin
Praktična nastava Nenad Griner/Vasilije Đurović Nenad Griner/Vasilije Đurović
Radionička praksa Nenad Griner/Vasilije Đurović Nenad Griner/Vasilije Đurović
Engleski jezik za pomorce Jasmina Lalošević Jasmina Lalošević

Drugi razred

Predmeti Predmetni nastavnici
2.a (Vesna Barbić)
Predmetni nastavnici
2.b (Aljoša Vukašinović)
Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost Vesna Barbić Mira Lakčević
Matematika Snežana Kekić Aljoša Vukašinović
Engleski jezik Živka Radnjić Živka Radnjić
Fizičko vaspitanje Milan Franović Milan Franović
Socijologija Marija Milošević Marija Milošević
Fizika Jelena Lesjak Jelena Lesjak
Osnove teorije broda Bogdan Radović Bogdan Radović
Tehnička mehanika Ratko Petrović Ratko Petrović
Pomorsko pravo Milodrag Jelisavac Milodrag Jelisavac
Termodinamika Ratko Petrović Ivan Perčin
Mašinski elementi Marjan Brčić Marjan Brčić
Praktična nastava Nenad Griner/Risto Miranović Nenad Griner/Risto Miranović
Radionička praksa Nenad Griner/Risto Miranović Nenad Griner/Risto Miranović
Engleski jezik pomorce Živka Radnjić Živka Radnjić

Treći razred

Predmeti Predmetni nastavnici
3.a (Gojko Jokić)
Predmetni nastavnici
3.b (Dragana Franić)
Crnogorski – srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost Mare Pržica Dragana Franić
Matematika Dragana Stanković Aljoša Vukašinović
Fizičko vaspitanje Milan Franović Zoran Pejović
Engleski jezik Jovanka Popović Jasmina Lalošević
Socijalna psihologija pomoraca Marija Milošević Marija Milošević
Medicina za pomorce Boris Maslovski Boris Maslovski
Hidraulika i pneumatika Ratko Petrović Ratko Petrović
Brodska elektrotehnika i elektronika Gojko Jokić Gojko Jokić
Brodske pomoćne mašine i uređaji Gojko Jokić Gojko Jokić
Brodski kotlovi i parne mašine Ratko Petrović Ratko Petrović
Brodski motori Ivica Mišević Ivica Mišević
Praktična nastava Vasilije Đurović/Nenad Griner Vasilije Đurović/Risto Miranović
Brodski sistemi Gojko Jokić Gojko Jokić
Engleski jezik za pomorce Friderika Pavlović/ Živka Radnjić Friderika Pavlović/ Jovanka Popović

Četvrti razred

Predmeti Predmetni nastavnici
4.a (Milan Franović)
Predmetni nastavnici
4.b (Zoran Pejović)
Crnogorski – srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost Mare Pržica Mira Lakčević
Matematika Dragana Stanković Snežana Kekić
Engleski jezik Sanja Avramović Sanja Avramović
Fizičko vaspitanje Milan Franović Zoran Pejović
Brodska elektrotehnika i elektronika Gojko Jokić Gojko Jokić
Brodske pomoćne mašine i uređaji Gojko Jokić Gojko Jokić
Brodski kotlovi i parne mašine Ratko Petrović Ratko Petrović
Brodski motori Ivica Mišević Ivica Mišević
Automatizacija brodskog sistema Ivica Mišević Ivica Mišević
Sigurnost na moru Radojica Stijepović Radojica Stijepović
Praktična nastava Vasilije Đurović/Risto Miranović Vasilije Đurović/Risto Miranović
Brodski sistemi Ivica Mišević Ivica Mišević
Engleski jez. za pomorce Sanja Avramović/ Jasmina Lalošević Sanja Avramović/ Jasmina Lalošević

Odjeljenska vijeća ŠPEDITERSKO-AGENCIJSKOG I CARINSKOG TEHNIČARA
šk. 2016/2017. god.

Prvi razred

Predmeti Predmetni nastavnici
I1 (Slavica Rajman)
Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost Vesna Barbić
Matematika Aljoša Vukašinović
Engleski jezik Jovanka Popović
Informatika Nataša Stojanović
Fizičko vaspitanje Zoran Pejović
Istorija Tatjana Zambata
Geografija Jelena Gobović
Fizika Jelena Lesjak
Hemija Žana Sošić Bošković
Međunarodni transport Miloš Trivić
Saobraćajno pravo Miloš Trivić
Komercijalno i carinsko poznav. robe Miloš Trivić
Praktična nastava Nataša Perović/Slavica Rajman
Poslovna informatika – izborni predmet Nataša Stojanović/Blažo Đurović

Drugi razred

Predmeti Predmetni nastavnici
II1 (Nataša Stojanović)
Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost Mare Pržica
Matematika Snežana Kekić
Engleski jezik Jovanka Popović
Fizičko vaspitanje Zoran Pejović
Psihologija Biljana Petrovi-Njegoš
Fizika Jelena Lesjak
Biologija Aleksandra Jovanović
Rukovanje i prevoz tereta Slavica Rajman
Saobraćajna geografija Jelena Gobović
Ekonomika saobraćaja Miloš Trivić
Skladišta i skladišno poslovanje Slavica Rajman
Mehanizacija luka i terminala Bogdan Radović
Poslovne komunikacije Tanja Nikolić
Praktična nastava Nataša Perović/Miloš Trivić
Poslovna informatika – izborni predmet Nataša Stojanović/ Blažo Đurović

Treći razred

Predmeti Predmetni nastavnici
III1 (Miloš Trivić)
Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost Vesna Barbić
Matematika Aljoša Vukašinović
Engleski jezik Friderika Pavlović
Fizičko vaspitanje Milan Franović
Sociologija Marija Milošević
Špedicija Slavica Rajman
Logistika Miloš Trivić
Transportno osiguranje Miloš Trivić
Osnovi ekonomike preduzeća Tanja Nikolić
Carine i carinsko poslovanje Slavica Rajman
Računovodstvo Tanja Nikolić
Praktična nastava Slavica Rajman/Nataša Perović
Poslovni engleski – izborni predmet Živka Radnjić/ Jovanka Popović

Četvrti razred

Predmeti Predmetni nastavnici
IV1 (Nataša Perović)
Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost Mira Lakčević
Matematika Dragana Stanković
Engleski jezik Jasmina Lalošević
Fizičko vaspitanje Milan Franović
Carine i carinsko poslovanje Slavica Rajman
Agencijsko poslovanje Nataša Perović
Organizacija prevoza tereta Slavica Rajman
Lučka koordinacija Miloš Trivić
Preduzetništvo Tanja Nikolić
Praktična nastava Miloš Trivić/ Nataša Perović
Međunarodno poslovanje Tanja Nikolić
Poslovni engleski Friderika Pavlović/Jovanka Popović