1. razred Ia Avramović Sanja Ib Pejović Zoran 1a Radoman Miloš 1b Vukašinović Aljoša I1 Pejčinović Biljana |
2. razred IIa Mršulja Maja IIb Stojanović Nataša 2a Lesjak Jelena 2b Vujović Vitomir II1 Gobović Jelena |
3. razred IIIa Mršulja Jovan IIIb Sučević Snježana 3a Mišević Ivica 3b Franović Milan III1 Perović Nataša |
4. razred IVa Franić Dragana IVb Lalošević Jasmina 4a Lakčević Mira 4b Radnjić Živka IV1 Rajman Slavica |
Nautički smjer: | Brodomašinski smjer:: | Tehničar za špediciju, carinu i organizaciju transporta: |
Predmeti: | Predmetni nastavnici Ia (Avramović Sanja) |
Predmetni nastavnici Ib (Pejović Zoran) |
Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost | Nikčević Jelena | Franić Dragana |
Matematika | Kekić Snežana | Stanković Dragana |
Engleski jezik | Avramović Sanja | Pavlović Friderika |
Fizičko vaspitanje | Pejović Zoran | Pejović Zoran |
Informatika | Stojanović Nataša / Strugar Miloš |
Strugar Miloš |
Fizika | Lesjak Jelena | Lesjak Jelena |
Geografija | Gobović Jelena | Gobović Jelena |
Pomorstvo I | Radović Bogdan / Saulačić Baldo / Uljarević Vasilije |
Radović Bogdan / Saulačić Baldo / Uljarević Vasilije |
Navigacija I | Gobović Jelena | Gobović Jelena |
Pomorske komunikacije | Mršulja Jovan | Mršulja Jovan |
Brodski pogon | Radović Žarko | Radović Žarko |
Sport I | Radoman Miloš / Čović Milica |
Botica Veljko / Čović Milica |
Predmeti: | Predmetni nastavnici IIa (Mršulja Maja) |
Predmetni nastavnici IIb (Stojanović Nataša) |
Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost | Nikčević Jelena | Lakčević Mira |
Matematika | Vukašinović Aljoša | Stanković Dragana |
Engleski jezik | Mršulja Maja | Radnjić Živka |
Fizičko vaspitanje | Franović Milan | Radoman Miloš |
Informatika | Stojanović Nataša / Strugar Miloš |
Stojanović Nataša |
Fizika | Lesjak Jelena | Lesjak Jelena |
Pomorstvo II | Radović Bogdan / Saulačić Baldo / Uljarević Vasilije |
Radović Bogdan / Saulačić Baldo / Uljarević Vasilije |
Navigacija II | Brković Zoran / Erić Mladen / Uljarević Vasilije |
Brković Zoran / Erić Mladen |
Elektrotehnika u navigaciji | Lesjak Jelena | Đurović Blažo |
Luke i terminali | Radović Bogdan | Radović Bogdan |
Medicina za pomorce | Todorović Nenad | Todorović Nenad |
Sport II | Botica Veljko / Čović Milica |
Sučević Snježana / Čović Milica |
Predmeti: | Predmetni nastavnici IIIa (Mršulja Jovan) |
Predmetni nastavnici IIIb (Sučević Snježana) |
Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost | Lakčević Mira | Nikitović Ivana |
Matematika | Kekić Snežana | Kekić Snežana |
Engleski jezik | Pavlović Friderika | Mršulja Maja |
Fizičko vaspitanje | Radoman Miloš | Franović Milan |
Sociologija | Živković Mladen | Živković Mladen |
Pomorstvo III | Stijepović Radojica | Stijepović Radojica |
Navigacija III | Nenezić Marko / Uljarević Vasilije |
Nenezić Marko / Uljarević Vasilije |
Pomorsko pravo I | Mršulja Jovan | Mršulja Jovan |
Sigurnost i bezbjednost na moru | Nikolić Katija | Nikolić Katija |
Engleski jezik u nautici I | Pavlović Friderika | Avramović Sanja |
Sport III | Radoman Miloš / Čović Milica |
Sučević Snježana |
Predmeti: | Predmetni nastavnici IVa (Franić Dragana) |
Predmetni nastavnici IVb (Lalošević Jasmina) |
Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost | Franić Dragana | Lakčević Mira |
Matematika | Vukašinović Aljoša | Vukašinović Aljoša |
Engleski jezik | Pavlović Friderika | Lalošević Jasmina |
Fizičko vaspitanje | Pejović Zoran | Pejović Zoran |
Pomorstvo IV | Erić Mladen | Erić Mladen |
Navigacija IV | Stijepović Radojica / Erić Mladen |
Stijepović Radojica / Erić Mladen |
Pomorsko pravo II | Dudić Saulačić Marija | Dudić Saulačić Marija |
Manevrisanje brodom | Mršulja Jovan / Erić Mladen |
Mršulja Jovan / Erić Mladen |
Engleski jezik u nautici II | Avramović Sanja | Mršulja Maja |
Sport IV | Sučević Snježana / Botica Veljko |
Sučević Snježana / Botica Veljko |
Predmeti: | Predmetni nastavnici 1a (Radoman Miloš) |
Predmetni nastavnici 1b (Vukašinović Aljoša) |
Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost | Nikčević Jelena | Nikitović Ivana |
Matematika | Stanković Dragana | Vukašinović Aljoša |
Engleski jezik | Avramović Sanja | Radnjić Živka |
Fizičko vaspitanje | Radoman Miloš | Pejović Zoran |
Informatika | Đurović Blažo / Strugar Miloš |
Stojanović Nataša |
Fizika | Lesjak Jelena | Lesjak Jelena |
Geografija | Gobović Jelena | Gobović Jelena |
Tehnička mehanika I | Matković Milan | Matković Milan |
Brodska elektrotehnika, elektronika i automatika I | Đurović Blažo / Radović Žarko / Griner Nenad / Balić Stefan |
Đurović Blažo/ Radović Žarko / Griner Nenad / Balić Stefan |
Osnove mašinstva | Vujović Vitomir / Griner Nenad / Miranović Risto / |
Vujović Vitomir / Griner Nenad / Miranović Risto |
Teorija broda | Radović Bogdan | Radović Bogdan |
Sport I | Franović Milan / Čović Milica |
Sučević Snježana / Čović Milica |
Predmeti: | Predmetni nastavnici 2a (Lesjak Jelena) |
Predmetni nastavnici 2b (Vujović Vitomir) |
Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost | Nikčević Jelena | Nikčević Jelena |
Matematika | Kekić Snežana | Kekić Snežana |
Engleski jezik | Radnjić Živka | Radnjić Živka |
Fizičko vaspitanje | Franović Milan | Pejović Zoran |
Informatika | Strugar Miloš | Strugar Miloš |
Fizika | Lesjak Jelena | Lesjak Jelena |
Tehnička mehanika II | Griner Nenad / Vujović Vitomir |
Vujović Vitomir |
Brodska elektrotehnika, elektronika i automatika II | Đurović Blažo / Griner Nenad |
Đurović Blažo / Griner Nenad |
Mašinski elementi | Griner Nenad / Radović Žarko |
Griner Nenad / Radović Žarko |
Tehnologija i obrada materijala | Griner Nenad / Vujović Vitomir |
Griner Nenad / Vujović Vitomir |
Termodinamika | Matković Milan | Matković Milan |
Sport II | Botica Veljko | Sučević Snježana / Botica Veljko |
Predmeti: | Predmetni nastavnici 3a (Mišević Ivica) |
Predmetni nastavnici 3b (Franović Milan) |
Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost | Lakčević Mira | Nikitović Ivana |
Matematika | Vukašinović Aljoša | Vukašinović Aljoša |
Engleski jezik | Mršulja Maja | Mršulja Maja |
Fizičko vaspitanje | Pejović Zoran | Franović Milan |
Sociologija | Živković Mladen | Živković Mladen |
Motori SUS I | Mišević Ivica / Miranović Risto / Balić Stefan |
Mišević Ivica / Miranović Risto / Balić Stefan |
Brodske pomoćne mašine, sistemi i uređaji I | Miranović Risto / Balić Stefan / Todorović Zoran |
Miranović Risto / Balić Stefan / Todorović Zoran |
Brodske električne mašine i uređaji I | Todorović Zoran | Todorović Zoran |
Brodski kotlovi i parne turbine | Griner Nenad / Balić Stefan / Radović Žarko |
Griner Nenad / Balić Stefan / Radović Žarko |
Engleski jezik u brodomašinstvu I | Pavlović Friderika | Mršulja Maja |
Sport III | Radoman Miloš / Botica Veljko |
Radoman Miloš / Botica Veljko |
Predmeti: | Predmetni nastavnici 4a (Lakčević Mira) |
Predmetni nastavnici 4b (Radnjić Živka) |
Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost | Lakčević Mira | Nikitović Ivana |
Matematika | Vukašinović Aljoša | Kekić Snežana |
Engleski jezik | Lalošević Jasmina | Radnjić Živka |
Fizičko vaspitanje | Franović Milan | Franović Milan |
Motori SUS II | Mišević Ivica / Miranović Risto |
Mišević Ivica / Miranović Risto |
Brodske pomoćne mašine, sistemi i uređaji II | Mišević Ivica / Miranović Risto / Balić Stefan |
Miranović Risto / Balić Stefan / Todorović Zoran |
Brodske električne mašine i uređaji II | Miranović Risto / Balić Stefan / Todorović Zoran |
Miranović Risto / Balić Stefan / Todorović Zoran |
Sigurnost, bezbjednost i prva medicinska pomoć na moru | Nikolić Katija / Todorović Nenad / Uljarević Vasilije |
Nikolić Katija / Todorović Nenad / Uljarević Vasilije |
Pomorsko pravo i brodska administracija | Mišević Ivica | Mišević Ivica |
Engleski jezik u brodomašinstvu II | Lalošević Jasmina | Radnjić Živka |
Sport IV | Sučević Snježana / Radoman Miloš |
Sučević Snježana / Radoman Miloš |
Predmeti: | Predmetni nastavnici I1 (Pejčinović Biljana) |
Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost | Nikčević Jelena |
Matematika | Kekić Snežana |
Engleski jezik | Avramović Sanja |
Fizičko vaspitanje | Franović Milan |
Informatika | Stojanović Nataša |
Geografija | Gobović Jelena |
Ekologija i zaštita životne sredine | Adrović Fikreta |
Osnove prava | Smolović Božana |
Osnove saobraćaja i transporta | Perović Nataša |
Poslovna administracija i komunikacija | Popović Aleksandra |
Poznavanje robe | Bosnić Elvira |
Marine i jahte | Pejčinović Biljana |
Predmeti: | Predmetni nastavnici II1 (Gobović Jelena) |
Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost | Franić Dragana |
Matematika | Stanković Dragana |
Engleski jezik | Pavlović Friderika |
Fizičko vaspitanje | Pejović Zoran |
Informatika | Stojanović Nataša |
Istorija | Kilibarda Miroslav |
Skladištenje robe | Perović Nataša / Pejčinović Biljana |
Mehanizacija na terminalima | Rajman Slavica / Pejčinović Biljana |
Ekonomija saobraćaja | Popović Aleksandra |
Ekonomsko-saobraćajna geografija | Gobović Jelena |
Poslovi pravnog prometa | Smolović Božana |
Savremeno odrastanje | Živković Mladen |
Predmeti: | Predmetni nastavnici III1 (Perović Nataša) |
Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost | Lakčević Mira |
Matematika | Stanković Dragana |
Engleski jezik | Avramović Sanja |
Fizičko vaspitanje | Franović Milan |
Sociologija | Živković Mladen |
Osnove špedicije | Rajman Slavica / Perović Nataša |
Osnove carinskog sistema | Rajman Slavica / Perović Nataša |
Finansijsko i spoljnotrgovinsko poslovanje | Pejčinović Biljana / Kekić Jovana |
Preduzetništvo | Popović Aleksandra |
Upravni postupak | Smolović Božana |
Lučka koordinacija | Pejčinović Biljana |
Predmeti: | Predmetni nastavnici IV1 (Rajman Slavica) |
Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost | Nikitović Ivana |
Matematika | Stanković Dragana |
Engleski jezik | Lalošević Jasmina |
Fizičko vaspitanje | Pejović Zoran |
Špeditersko i agencijsko poslovanje | Perović Nataša / Pejčinović Biljana |
Carinski postupak | Rajman Slavica / Popović Aleksandra |
Logistika | Perović Nataša / Pejčinović Biljana |
Organizacija transporta tereta | Rajman Slavica / Pejčinović Biljana |
Engleski jezik u špediciji, carini i organizaciji transporta | Lalošević Jasmina |
Preduzeće za vježbu iz oblasti logistike | Pejčinović Biljana |