Informativni čas

Rd. br. Ime i prezime nastavnika Dan Čas
1. Botica Darko utorak 8. čas: 13.50-14.35
2. Avramović Sanja srijeda 4. čas: 10.30 – 11.15
3. Barbić Vesna četvrtak 3. čas: 09.25-10.10
4. Brčić Marjan ponedjeljak 5. čas: 11.20-12.05
5. Đurović Blažo srijeda 4. čas: 10.30 – 11.15
6. Đurović Vasilije petak             11.00 – 11.30
7. Franić Dragana ponedjeljak/srijeda 3. čas / 3. čas: 09.25-10.10
8. Franović Milan četvrtak 4. čas: 10.30–11.15
9. Gobović Jelena ponedj./četvrtak 4. čas / 4. čas: 10.30–11.15
10. Gotesgreber Željko utorak 8. čas: 13.50-14.35
11. Griner Nenad četvrtak 3. čas: 09.25-10.10
12. Jokić Gojko četvrtak 3. čas: 09.25-10.10
13. Kekić Snežana utorak 3. čas: 09.25-10.10
14. Kordić Ivica utorak/srijeda 4. čas / 4. čas: 10.30 – 11.15
15. Lakčević Mira

srijeda/

petak

5. čas: 11.20-12.05 /

3. čas: 09.25-10.10

16. Lalošević Jasmina

ponedj./srijeda/

petak

4. čas / 4. čas /

4. čas: 10.30 – 11.15

17. Lesjak Jelena ponedjeljak 3. čas: 09.25-10.10
18. Miranović Risto

ponedjeljak/

petak

           10.10–10.30 /

           10.10–10.30

19. Mišević Ivica

ponedjeljak/

utorak

3. čas: 09.25-10.10 /

4. čas: 10.30–11.15

20. Mršulja Jovan petak 4. čas: 10.30 – 11.15
21. Milošević Marija

utorak/

četvrtak

5. čas: 11.20-12.05 /

2. čas: 08.35-09.20

22. Pavlović Friderika srijeda 5. čas: 11.20-12.05
23. Pejović Zoran petak 4. čas: 10.30–11.15
24. Perčin Ivan četvrtak 4. i 5. čas: 10.30–12.05
25. Perović Nataša utorak/srijeda 2. čas  / 2. čas: 08.35-09.20
26. Petrović Njegoš Biljana četvrtak 4. čas: 10.30–11.15
27. Petrović Ratko srijeda 4. čas: 10.30–11.15
28. Popović  Jovanka četvrtak 4. čas: 10.30–11.15
29. Pržica Mare četvrtak             10.10 – 10.30
30. Radnjić Živka petak 5. čas: 11.20-12.05
31. Radović Bogdan

ponedjeljak/srijeda/

petak

4. čas/4. čas: 10.30 – 11.15/

2. čas: 08.35-09.20

32. Rajman Slavica utorak 2. čas: 08.35-09.20
33. Stanković Dragana

ponedjeljak/

četvrtak

4. čas: 10.30–11.15/

3. čas: 09.25–10.10

34. Stijepović Radojica petak 3. čas: 09.25-10.10
35. Stojanović Nataša petak 5. čas: 11.20-12.05
36. Trivić Miloš ponedj./četvrtak 3. čas/3. čas: 09.25-10.10
37. Vukašinović  Aljoša srijeda/petak 3. čas/3. čas: 09.25-10.10
38. Jelisavac Milodrag četvrtak            10.10 – 10.30
39. Zambata Tatjana utorak 5. čas: 11.20-12.05
40. Nikolić Tanja utorak 3. čas: 09.25-10.10
41. Maslovski Boris četvrtak 7. čas: 13.00-13.45
42. Petrović Dragan četvrtak 3. čas: 09.25-10.10
43. Crvelin Marijo srijeda 5. čas: 11.20-12.05