Upis u 1. razred i podjela na odjeljenja

Kandidati koji su stekli pravo na upis u 1. razred treba da se upišu u 1. razred u ponedjeljak 6.7.2020 godine od 8 do 12 časova.

Upis će se vršiti u sledećim prostorijama po odjeljenjima:

  • Brodomašinski tehničar
    • odjeljenje 1a: učionica 106
    • odjeljenje 1b: učionica 108
  • Nautički tehničar
    • odjeljenje Ia: učionica 101
    • odjeljenje Ib: učionica 104
  • Tehničar za špediciju, carinu i organizaciju transporta
    • odjeljenje I1: učionica 115

Pri upisu učenik je dužan da priloži originalna svjedočanstva posljednja tri razreda osnovne škole, diplome o rezultatima sa državnih i međunarodnih takmičenja, odnosno dodijeljenom priznanju (ako ih ima) i diplomu Luča (ako ih ima).

Učenici su podjeljeni u odjeljenja prema tome kako su bili rangirani na rang listi i politika Škole je da ne dozvoljava naknadna premještanja iz odjeljenja u odjeljenje.

Za spiskove učenika po odjeljenjima pritisnite na više.

Brodomašinski tehničar

1a – Lakčević Mira 1b – Radnjić Živka
  1. Aković Balša
  2. Aleksić Danilo
  3. Balić Đorđe
  4. Baštrica Vukota
  5. Bojanić Jovan
  6. Bošković Luka
  7. Đuričić Strahinja
  8. Grče Pavle
  9. Grgurević Antonio
  10. Krezović Milan
  11. Krivokapić Đuro
  12. Mićunović Luka
  13. Mirković Vukan
  14. Nedić Mladen
  15. Perošević Jovan
  16. Perović Marko
  17. Perović Vanja
  18. Radević Andrej
  19. Radović Danilo
  20. Radović Jovan
  21. Radović Matija
  22. Stojanović Petar
  23. Tadić Danilo
  24. Todorović Aleksandar
  25. Todorović Vasilije
  26. Vicković Vasilije
  27. Vujić Marko
  28. Živković Milan
  1. Aleksić Jovan
  2. Berberović Aleksandar
  3. Bjelčević Stefan
  4. Božović Viktor
  5. Brajović Vuk
  6. Bulatović Đorđe
  7. Dašić Luka
  8. Đorđević Velimir
  9. Janković Vasilije
  10. Janjušević Mirko
  11. Jović Andrija
  12. Kokot Jovan
  13. Krivokapić Andrija
  14. Krivokapić Miloš
  15. Kulidžan Matija
  16. Labović Nikola
  17. Lučić Ognjen
  18. Ljiljanić Savo
  19. Marinković Nikola
  20. Matković Vedran
  21. Milaš Đorđe
  22. Miljenović Miloš
  23. Mraković Relja
  24. Mršić Srđan
  25. Perišić Danilo
  26. Radonjić Jovan
  27. Trklja Petar
  28. Živković Andrej

Nautički tehničar

 Ia – Lesjak Jelena Ib – Gobović Jelena 
  1. Banićević Jovan
  2. Belyakov Georgy
  3. Branković Teodora
  4. Brkanović Matija
  5. Kasalica Nikola
  6. Kuč Matija
  7. Kukuličić Nikola
  8. Lakić Andrej
  9. Lakonić Vaso
  10. Malović Mila
  11. Mandić Vuk
  12. Marjanović Vukašin
  13. Marković Blažo
  14. Miliša Matej
  15. Odalović Nikola
  16. Odža Nikola
  17. Pajović Đorđe
  18. Perović Jovan
  19. Polovina Nikola
  20. Radeta Miloš
  21. Stojković Danilo
  22. Taušan Vlado
  23. Veljić Vuk
  24. Vučković Balša
  25. Vujović Vukan
  26. Vukasović Dušan
  27. Vulović Bojan
  28. Whyte Luka
  1. Baltić Milan
  2. Brajović Vasilije
  3. Đalović Vuk
  4. Đinović Matija
  5. Đuričić Milena
  6. Đurić Ivan
  7. Đurović Aleksa
  8. Fildeak Mateja
  9. Golubović Vanja
  10. Goodwin Stefan
  11. Janjetović Đuro
  12. Jovanović Nikola
  13. Matković Nikola
  14. Mitrović Filip
  15. Nikolić Đorđe
  16. Pavlović Dušan
  17. Petrov Nikola
  18. Petrović Nikola
  19. Popović Milica
  20. Radonjić Damjan
  21. Savić Nemanja
  22. Stojković Sergej
  23. Šparović Lazar
  24. Štilet Vlado
  25. Vučeljić Bogdan
  26. Vuksanović Nikola
  27. Vušković Damjan
  28. Živić Bojan

Tehničar za špediciju, carinu i organizaciju transporta

I1 – Nataša Stojanović
  1. Banićević Nikolina
  2. Bujković Vladimir
  3. Bulajić Anđela
  4. Čavor Andrea
  5. Ćorović Željko
  6. Ćuk Gorana
  7. Damjanović Marijana
  8. Dašić Jovana
  9. Đukić Nikolina
  10. Janjanin Kristina
  11. Kordić Kristina
  12. Kovačević Nataša
  13. Lazarević Teodora
  14. Pajović Elena
  1. Pavićević Duško
  2. Popović Milica
  3. Radević Katarina
  4. Radić Mihaela
  5. Raičević Mina
  6. Raut Jovana
  7. Samardžić Teodora
  8. Smolović Monika
  9. Tomović Balša
  10. Tripinović Vasilija
  11. Vučković Tamara
  12. Vučurović Lana
  13. Vukoje Teodora
  14. Zloković Maša