Skip to content
Odjeljenska vijeća

Odjeljenjske starješine
šk. 2014/2015.godine

1. razred
Ia Mare Pržica
Ib Jelena Gobović
1a Jelena Lesjak
1b Dragana Franić
I1 Nataša Stojanović

2. razred
IIa Snežana Kekić
IIb Bogdan Radović
2a Milan Franović
2b Marjan Brčić
II1 Maja Mršulja

3. razred
IIIa Milodrag Jelisavac
IIIb Mario Crvelin
3.a Mira Lakčević
3.b Gojko Jokić
III1 Miloš Trivić

4. razred
IVa Dragana Stanković
IVb Radojica Stijepović
4.a Ratko Petrović
4.b Ivica Mišević
IV1 Katija Nikolić

 

Odjeljenska vijeća

Nautički smjer:

Brodomašinski smjer:

Špeditersko-agencijsko carinski tehničar:

1.razred

2.razred

3.razred

4.razred

1.razred

2.razred

3.razred

4.razred

1.razred

2.razred

3.razred

4.razred

 

Odjeljenska vijeća NAUTIČKOG SMJERA
šk. 2014/2015. god.

 

Prvi razred

Predmeti

Predmetni nastavnici
Ia   (Mare Pržica)

Predmetni nastavnici
Ib   (Jelena Gobović)

Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost

Mare Pržica

Vesna Nenadov

Matematika

Dragana Stanković

Snežana Kekić

Engleski jezik

Sanja Avramović

Sanja Avramović

Informatika

Nataša Stojanović/Blažo Đurović

Nataša Stojanović/Blažo Đurović

Fizičko vaspitanje

Milan Franović

Zoran Pejović

Istorija

Tatjana Zambata

Tatjana Zambata

Geografija

Jelena Gobović

Jelena Gobović

Fizika

Jelena Lesjak

Jelena Lesjak

Brodske mašine i uređaji

Marjan Brčić

Marjan Brčić

Osnove tehničke mehanike

Marjan Brčić

Ivan Perčin

Teorija broda

Bogdan Radović

Bogdan Radović

Praktična nastava

M. Crvelin i D. Botica

M. Crvelin i D. Botica

Mornarske vještine

M. Crvelin i D. Botica

M. Crvelin i D. Botica

Engleski jezik za pomorce

Sanja Avramović

Sanja Avramović

 

Drugi razred

Predmeti

Predmetni nastavnici
IIa   (Snežana Kekić)

Predmetni nastavnici
IIb   (Bogdan Radović)

Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost

Mira Lakčević

Pržica Mare

Matematika

Snežana Kekić

Snežana Kekić

Engleski jezik

Friderika Pavlović

Friderika Pavlović

Fizičko vaspitanje

Milan Franović

Zoran Pejović

Sociologija

Slavko Ostojić

Slavko Ostojić

Fizika

Jelena Lesjak

Jelena Lesjak

Teorija broda

Bogdan Radović

Bogdan Radović

Signalizacija i komunikacija u pomorstvu

Jovan Mršulja

Jovan Mršulja

Pomorska meteorologija i okeanografija

Jelena Gobović

Jelena Gobović

Pomorska geografija

Jelena Gobović

Jelena Gobović

Terestrička navigacija

Radojica Stijepović

Radojica Stijepović

Praktična nastava

M. Jelisavac i D. Botica

M. Jelisavac i D. Botica

Mornarske vještine

M. Jelisavac i D. Botica

M. Jelisavac i D. Botica

Engleski jezik za pomorce

Živka Radnjić

Friderika Pavlović

 

Treći razred

Predmeti

Predmetni nastavnici
IIIa   (Milodrag Jelisavac )

Predmetni nastavnici
IIIb   (Mario Crvelin)

Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost

Mira Lakčević

Mira Lakčević

Matematika

Snežana Kekić

Dragana Stanković

Engleski jezik

Živka Radnjić

Živka Radnjić

Fizičko vaspitanje

Zoran Pejović

Milan Franović

Terestrička navigacija

Mario Crvelin

Mario Crvelin

Socijalna psihologija i pomoraca

Slavko Ostojić

Slavko Ostojić

Sigurnost na moru

Milodrag Jelisavac

Milodrag jelisavac

Stabilnost broda

Zdravko Milošević

Zdravko Milošević

Medicina za pomorce

Pavle Brčić

Pavle Brčić

Astronomska navigacija

Zoran Usanović

Zoran Usanović

Pomorsko pravo

Jovan Mršulja

Jovan Mršulja

Praktična nastava

Mario Crvelin/Jovan Mršulja

Mario Crvelin/Jovan Mršulja

Manipulacija brodskim teretom

Milodrag Jelisavac

Milodrag Jelisavac

Engleski jezik za pomorce

Živka Radnjić /Friderika Pavlović

Živka Radnjić /Friderika Pavlović

 

Četvrti razred

Predmeti

Predmetni nastavnici
IVa   (Dragana Stanković)

Predmetni nastavnici
IVb   (Radojica Stijepović)

Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost

Vesna Nenadov

Vesna Nenadov

Matematika

Dragana Stanković

Snežana Kekić

Engleski jezik

Maja Mršulja

Maja Mršulja

Fizičko vaspitanje

Zoran Pejović

Zoran Pejović

Astronomska navigacija

Zoran Usanović

Zoran Usanović

Pomorsko pravo

Zdravko Milošević

Zdravko Milošević

Manevrisanje brodom i MPISM

Jovan Mršulja

Jovan Mršulja

Krcanje i slaganje tetreta

Zdravko Milošević

Zdravko Milošević

Elektronska navigacija

Radojica Stijepović

Radojica Stijepović

Praktična nastava

Zoran Usanović/Radojica Stijepović

Zoran Usanović/Radojica Stijepović

Manipulacija brodskim teretom

Zdravko Milošević

Zdravko Milošević

Engleski jezik za pomorce

Friderika Pavlović/ Maja Mršulja

Sanja Avramović/ Maja Mršulja

                                                                                                                                                                                                        

Odjeljenska vijeća BRODOMAŠINSKOG SMJERA

šk. 2014/2015. god.

 

Prvi razred

Predmeti

Predmetni nastavnici
1.a   (Jelena Lesjak)

Predmetni nastavnici
1.b   (Dragana Franić)

Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost

Mare Pržica

Dragana Franić

Matematika

Aljoša Vukašinović

Aljoša Vukašinović

Engleski jezik

Friderika Pavlović

Friderika Pavlović

Informatika

Nataša Stojanović/Đurović Blažo

Nataša Stojanović

Fizičko vaspitanje

Milan Franović

Zoran Pejović

Istorija

Tatjana Zambata

Tatjana Zambata

Geografija

Jelena Gobović

Jelena Gobović

Fizika

Jelena Lesjak

Jelena Lesjak

Tehničko crtanje sa nacrtnom geometrijom

Marjan Brčić

Marjan Brčić

Tehnologija materijala

Marjan Brčić

Marjan Brčić

Osnove teorije broda

Bogdan Radović

Bogdan Radović

Tehnička mehanika

Ivan Perčin

Ivan Perčin

Praktična nastava

Nenad Griner/Vasilije Đurović/Zlatan Carević

Nenad Griner/Vasilije Đurović/Zlatan Carević

Radionička praksa

Nenad Griner/Vasilije Đurović/Zlatan Carević

Nenad Griner/Vasilije Đurović/Zlatan Carević

Engleski jezik za pomorce

Friderika Pavlović

Friderika Pavlović

 

Drugi razred

Predmeti

Predmetni nastavnici
2.a   (Milan Franović)

Predmetni nastavnici
2.b   (Marjan Brčić)

Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost

Mare Pržica

Mira Lakčević

Matematika

Aljoša Vukašinović

Snežana Kekić

Engleski jezik

Sanja Avramović

Sanja Avramović

Fizičko vaspitanje

Milan Franović

Zoran Pejović

Socijologija

Slavko Ostojić

Slavko Ostojić

Fizika

Jelena Lesjak

Jelena Lesjak

Osnove teorije broda

Bogdan Radović

Bogdan Radović

Tehnička mehanika

Ratko Petrović

Ratko Petrović

Pomorsko pravo

Katja Nikolić

Katja Nikolić

Termodinamika

Ratko Petrović

Ratko Petrović

Mašinski elementi

Marjan Brčić

Marjan Brčić

Praktična nastava

Nenad Griner/Risto Miranović/Zlatan Carević

Nenad Griner/Risto Miranović/Zlatan Carević

Radionička praksa

Nenad Griner/Risto Miranović/Zlatan Carević

Nenad Griner/Risto Miranović/Zlatan Carević

Engleski jezik pomorce

Sanja Avramović

Maja Mršulja

 

Treći razred

Predmeti

Predmetni nastavnici
3.a   (Mira Lakčević)

Predmetni nastavnici
3.b   (Gojko Jokić)

Crnogorski – srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost

Mira Lakčević

Dragana Franić

Matematika

Dragana Stanković

Aljoša Vukašinović

Fizičko vaspitanje

Zoran Pejović

Zoran Pejović

Engleski jezik

Jasmina Llošević

Maja Mršulja

Socijalna psihologija pomoraca

Slavko Ostojić

Slavko Ostojić

Medicina za pomorce

Pavle Brčić

Pavle Brčić

Hidraulika i pneumatika

Ratko Petrović

Ratko Petrović

Brodska elektrotehnika i elektronika

Gojko Jokić

Gojko Jokić

Brodske pomoćne mašine i uređaji

Gojko Jokić

Gojko Jokić

Brodski kotlovi i parne mašine

Ratko Petrović

Ratko Petrović

Brodski motori

Ivica Mišević

Ivica Mišević

Praktična nastava

Vasilije Đurović/Nenad Griner

Vasilije Đurović/Risto Miranović

Brodski sistemi

Gojko Jokić

Gojko Jokić

Engleski jezik za pomorce

Jasmina Lalošević/ Živka Radnjić

Sanja Avramović/ Živka Radnjić

 

Četvrti razred

Predmeti

Predmetni nastavnici
4.a   (Ratko Petrović)

Predmetni nastavnici
4.b   (Ivica Mišević)

Crnogorski – srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost

Vesna Nenadov

Vesna Nenadov

Matematika

Snežana Kekić

Dragana Stanković

Engleski jezik

Živka Radnjić

Živka Radnjić

Fizičko vaspitanje

Milan Franović

Milan Franović

Brodska elektrotehnika i elektronika

Gojko Jokić

Gojko Jokić

Brodske pomoćne mašine i uređaji

Gojko Jokić

Gojko Jokić

Brodski kotlovi i parne mašine

Ratko Petrović

Ratko Petrović

Brodski motori

Ivica Mišević

Ivica Mišević

Automatizacija brodskog sistema

Ivica Mišević

Ivica Mišević

Sigurnost na moru

Milodrag Jelisavac

Milodrag Jelisavac

Praktična nastava

Vasilije Đurović/Risto Miranović

Vasilije Đurović/Risto Miranović

Brodski sistemi

Ivica Mišević

Ivica Mišević

Engleski jez. za pomorce

Sanja Avramović / Maja Mršulja

Sanja Avramović / Maja Mršulja

                                                                                                                                                                                                        

Odjeljenska vijeća ŠPEDITERSKO-AGENCIJSKOG I CARINSKOG TEHNIČARA

šk. 2014/2015. god.

 

Prvi razred

Predmeti

Predmetni nastavnici
I1   (Nataša Stojanović)

Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost

Vesna Nenadov

Matematika

Aljoša Vukašinović

Engleski jezik

Jasmina Lalošević

Informatika

Nataša Stojanović

Fizičko vaspitanje

Zoran Pejović

Istorija

Tatjana Zambata

Geografija

Jelena Gobović

Fizika

Jelena Lesjak

Hemija

Žana Sošić

Međunarodni transport

Katija Nikolić

Saobraćajno pravo

Miloš Trivić

Komercijalno i carinsko poznav. robe

Miloš Trivić

Praktična nastava

Katija Nikolić/Slavica Rajman

Poslovna informatika – izborni predmet

Nataša Stojanović/Blažo Đurović

 

Drugi razred

Predmeti

Predmetni nastavnici
II1   (Maja Mršulja)

Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost

Mira Lakčević

Matematika

Dragana Stanković

Engleski jezik

Maja Mršulja

Fizičko vaspitanje

Milan Franović

Psihologija

Biljana Petrovi-Njegoš

Fizika

Jelena Lesjak

Biologija

Fikreta Adrović

Rukovanje i prevoz tereta

Bogdan Radović

Saobraćajna geografija

Jelena Gobović

Ekonomika saobraćaja

Miloš Trivić

Skladišta i skladišno poslovanje

Katija Nikolić

Mehanizacija luka i terminala

Bogdan Radović

Poslovne komunikacije

Tanja  Nikolić

Praktična nastava

Bogdan Radović/Miloš Trivić

Poslovna informatika – izborni predmet

Nataša Stojanović / Blažo Đurović

 

Treći razred

Predmeti

Predmetni nastavnici
III1   (Miloš Trivić)

Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost

Mare Pržica

Matematika

Dragana Stanković

Engleski jezik

Jasmina Lalošević

Fizičko vaspitanje

Milan Franović

Sociologija

Slavko Ostojić

Špedicija

Katija Nikolić

Logistika

Miloš Trivić

Transportno osiguranje

Miloš Trivić

Osnovi ekonomike preduzeća

Tanja Nikolić

Carine i carinsko poslovanje

Slavica Rajman

Računovodstvo

Tanja Nikolić

Praktična nastava

Katija Nikolić/Slavica Rajman

Poslovni engleski – izborni predmet

Jasmina Lalošević/Maja Mršulja

 

Četvrti razred

Predmeti

Predmetni nastavnici
IV1   (Katija Nikolić)

Crnogorski-srpski, bosanski, hrvatski jezik i književnost

Mare Pržica

Matematika

Aljoša Vukašinović

Engleski jezik

Jasmina Lalošević

Fizičko vaspitanje

Milan Franović

Carine i carinsko poslovanje

Slavica Rajman

Agencijsko poslovanje

Miloš Trivić

Organizacija prevoza tereta

Katija Nikolić

Lučka koordinacija

Miloš Trivić

Preduzetništvo

Tanja Nikolić

Praktična nastava

Katija Nikolić/Miloš Trivić

Međunarodno poslovanje

Tanja Nikolić

Poslovni engleski

Živka Radnjić/Friderika Pavlović

Download:

Odjeljenjsko vijeće - nautički smjer
Odjeljenjsko vijeće - brodomašinski smjer
Odjeljenjsko vijeće - špeditersko-agencijsko carinski smjer

Vrh